adminka blogu neanorektičkuje ani nehubne...cvičí protože je to je její vášeň, stejně jako dobré jídlo :) současná váha je 50 kg při 164 cm, tak mi polibte prdel!

22.6. WED

22. června 2011 v 14:12 |  Jídelníček
6.00 200 ml voda s limetkou
6.30 jahody + 3 lžičky medu od včelaře
8.30 půl nektarinky
11.30 točená vanilková zmrzlina
12.30 palačinka s borůvkovou marmeládou a sójovou smetanou + 1 lžička skořicového cukru
14.45 mandle v medu
17.00 žitné těstoviny s paprikou

pohyb: 1 hodina protahování
tekutiny: voda
Bože, mí kreténský rodiče znovu vyvádějí. Nikdy nesportovali a mou potřebu cvičit nechápou. Já nechápu je, žerou sračky, stěžují si, že jsou unavení. Pořád je něco bolí a po obědě akorát tak chrápou. Táta se ptal jestli tenhle tejden pojedeme na koupálko. Řekla jsem, že ne. Tvářil se jak píčus, ten jeho pohled nenávidím. Musí být všechno po jeho a když ne je uraženej. Echci na koupálko z jednoho důvodu, musím jíst a musím zase přibrat. A on mi řekl. ty zase hubneš, proto necceš k vodě že jo? Myslela jsem, že mi mrdne. Byla jsem přežraná z těch fleků s mákem. Jediný důvod proč nechci k vodě je, že když jím tak jsem nafouklá a tlustá. vypadá to hrozně když si představíte, že nemám žádný prssa! No nic, musela jsem na váhu. 46,2 kg...."No a to je večer," zvedala matka ukázováček, jako si ho chtěla stčit do piče. Otec: "To je málo."

Prosím? Od začátku prázdnin jsem přibrala už něco přes dvě kila. Tak mi můžete políbit prdel! Stejně žeru kvůli nim, protože do osmnácti si nemůžu nic dovolit. Ani do Anglie nemůžu jet. Sama se sestrou? Nikdy mě nepotpořila, ani když jsem byla na psychiatrii. Věřila, že pro mě dělají to nejlepší. Píča, sama by tam nevydržela ani den, natož dva měsíce. A být s ní v Anglii, to by bylo peklo. Vím to, minulý léto mě taky nenechala na pokoji. Jemi souzeno sedět až do osmnáctin v tomhle baráku a když si představím, že ten malej harant od tety bude sem chtít chodit na prázdniny, no potěž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama