adminka blogu neanorektičkuje ani nehubne...cvičí protože je to je její vášeň, stejně jako dobré jídlo :) současná váha je 50 kg při 164 cm, tak mi polibte prdel!

What are you doing? U FAT BITCH...

3. ledna 2012 v 19:53 |  Pocity
Docela stydím za své články a myšlenky z minulého roku v létě. Ale to už je minulost a přede mnou stojí nelehký úkol. Přibrat. Ani nevíte jak těžké je pro mě, holku, která má v hlavě nemoc zvanou anorexie. Ano vím, že jí mám. Už v mých osmi letech se začala projevovat a i když jsem to několikrát zvládla, vždy se po půl roce či po roce vrátila. Minulý rok jsem však zašla do extrému a mou vnitřní Anu to štve. Může si však za to sama, protože mi nedovolila prakticky nic sníst. 13.8.2011 jsem byla tak zesláblá, že jsem cítila jak mi vynechává srdce. V té chvíli jsem měla strach o svůj vlastní život a dokázala jsem překonat svůj strach z jídla a zakousla se do rajčete. Měla jsem ve o půl dvaácté žaludek zaplněný rajčete a přesto, že mi tak strašně moc bušilo srdce a zatemňoval se mi zrak jsem měla výčitky, že jsem ho snědla, protože ve dvanáct jsem měla mít ooběd - suchou rýži s kouskem tofu. Myslela jsem že zvládnu nabrat po rýži?!

V září ve škole jsem začala pololetí na pětkác a čtyřkách. Znechucená svým životem, ve kterém po mně všichni chtějí nějaké kilo navíc. Při mých 32 kilech jsem byla hospitalizovaná v nemocnici. Dali mi kapačky a pak začala nejhorší etapa mého života. Prošla jsem si výkrmnou a musela tam vydržet dokud nenaberu tolik aby rodiče podepsali reverz. Můžu vás upozorit, že na psychiatrii nikoho nebude zajímat, jak se cítíte. Nebudou s vámi jednat jako s člověkem, ale s jako kusem masa, který chtějí mít větší a tak ho vykrmjí. Jíte 6x denně porce dvakrát větí než sní normální zdravý člověk. Cítíte, jak se vám ničí střeva a žaludek. Je vám po jídle blbě, ale když máte potřebu zvracet jsou schopni vás obvinit i zbulimie. Tpu já ale netrpím. Jsem fanatik do zdravé výživy a ve stresu, když se mám pocit že se všechno sype, tak prostě nežeru. Nyní mám 40 kg. Potřebuji 50 kg, aby mi dal tenhle skurvenej systém pokoj. Zvládnu to, protože já už si nenechám korigovatAnou svůj život, který se mi s její přítomností začal rozpadat.

Je mi téměř patnáct. Nemám menstruaci, prsa.....Můžu Vám říkat: "holky neblbněte." Je to ale zbytečné...touha po perfekcionalismu je silnější než varovná slova. Já je neposlouchala a vím, že je v budoucnu zase s radostí přeslechnu.
Pocit, že odoláváte je někdy jedinou srogou, kterou potřebujete.

Jsem pitomá?! JO! Pomoc...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama