adminka blogu neanorektičkuje ani nehubne...cvičí protože je to je její vášeň, stejně jako dobré jídlo :) současná váha je 50 kg při 164 cm, tak mi polibte prdel!

American dad! s02e02

18. července 2012 v 19:53 |  Video skříňka

Stručně, American Dad je vedle Simpsonových můj nejoblíbenější seriál. I když není nadabovaný česky, anglický dabing je natolik dokonalý, že to ani nevnímám, když se dívám.
Hlavní postavou je Stan Smith agent CIA. Jeho maželka Francine je žena v domácnosti, ale i přesto, že se stará pečlivě o dům a děti, je taky sex symbolem města. Společně mají dvě děti. Nejstarší dcera Hayley je něco jako eco-protector a v první řadě seriálu chodila s podivínem, který bydlel v dodávce před jejich domem. Steve je podivín, který má ještě podivnější kamarády. Tlusťocha, beďara a japonce. Scény s nimi jsou obzvlášť vtipné. Protože tlusťoch je tak troch uretard, beďar je zamilovaný do Steveho matky a japonec, mluví japonsky a vždycky tak trochu z cesty...
Nneí ryba jako ryba, a to platí i o Klausovi. Podivná ryba v akvárku umí mluvit, protože má lidský mozek. Ve skutečnosti Klaus byl člověk do chvíle, než se stal pokusným králíkem u CIA a Stan si ho v jeho šupinaté podobě přivezl domů. Podobně to bylo i s Rogerem, mimozemšťanem. V laboratoři výzkumníku CIA ztropil spoušť a Stanovi zachránil život. DOteď Roger žije s rodinou na půdě. A jako postavu ho mám nejraději, už kvůli jeho vyjadřování, kostýmech i hlasu. Když se podíváte na American dad a až potom na Griffinovi. Zjistíte, že hlasy Rogera se shoduje s Peterem Griffinem. Petera může dabovat jedině Petr Rychlý, nikdo jiný. :) Ach ty dabingy...

Proč o tom píšu? Protože v 2. sérii ve 2. epizodě si Stan začne dělat legraci z kamarádky svého syna Steva, že je tlustá. Sám potom zjistí, že je tlustý a projde si anorexií. Doopravdy vtipný pohled na to, co trápí miliony lidí...tlemím se ještě teď, když si vzpomenu, jak Francine spadla do prikryteho bazenu a zjistila, ze tam Stan vsechno jidlo po navratu z lecebny schoval. "He didn´t eat it, he move it!"

Ke stažení zde
Jsou tam 2 soubory, jeden video. Druhý titulky. Na přehrávání s titulkama je nejlepší KMI player. Ale myslím, že to zvládnete zkuknot i v AJ.
;) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama