adminka blogu neanorektičkuje ani nehubne...cvičí protože je to je její vášeň, stejně jako dobré jídlo :) současná váha je 50 kg při 164 cm, tak mi polibte prdel!

ana story - hladovění ve 12 letech

19. července 2012 v 9:04 |  Video skříňka
Vše začalo rozvodem rodičů. Dvanáctiletá Brianne chtěla mít něco v životě pod kontrolou. Přestala jíst. Hladovět, ale nelze věčně a místo jídel Brianne popíjela rozředěné džusy. JEjí matka Jacq si všimla, jak její tělo mizí a vzala svou dceru k lékaři. Ten Brianne nechal převést na kliniku s diagnózou porucha přijmu potravin.

Jacq tomu nechtěl věřit. Její dvanáctiletá dcera a má anorexii? Na klinice jí ale víc překvapily už devítileté vyhublé holky. Na klinice se Brianne dokázala trochu vzpamatovat. Doktoři jí vysvětlili kalorický příjem a vysvětlili jí, že když se bezpečně vyhne fastfoodům a sladkostem, tak nebude důvod cítit se tlustá. Brianne jakoby vše pochopila do odby, než se vrátila zpět domů.

Její rozvedený otec měl se svou ovou přítelkyní dítě a vše začalo znovu. To co nabrala na klinice Brianne ztratila a v jídle se dlouhé minuty šťourala.

"Parkrát se rozbrečela, že už nemůže, že nechce. Jen jsem sledovala jak si uždibuje z připraveného sendviče a strašě pomalinku polyká drobky. Jednou sendvič naschvál hodila na zem a pak rychle utekla do pokoje, aby se vyhnula novému." říká její matka Jacq.

Ve svém pokoji pak Brianne skákala přes švihadlo a do posledího dechu dělala dřepy. jac to emohla tak nechat a svou dceru odvezla zpět na kliniku. Nový příbytek váhy Brianne trápil. MAtce svěřila, že chce spáchat sebevraždu. I když je Brianne v současné době už doma, na kliniku musí docházet každý měsíc. Žije společně s mámou a s jejím přítelem, oba se jí snaží pomoci, ale Brianne se její tělo pořád hnusí.
článek z magazínu female z roku 2007
přeložila gav-i-ana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 unique.exception unique.exception | Web | 19. července 2012 v 12:34 | Reagovat

ty kokso, tak toto je podla môjho názoru pravá anorexia!! a nie ja, ako sa mi to niektorí snažia povedať :D mne sa jedlo nehnusí, mne jedno chutí.. a aj ked sa prejem sladkého, necvičím..

2 Unpretty Unicorn Unpretty Unicorn | Web | 19. července 2012 v 18:26 | Reagovat

Děkuju za komentář. :)

Tohle je smutný..

3 F. F. | Web | 19. července 2012 v 19:35 | Reagovat

Jsem pevně rozhodnutá, že tohle už NE !! Jinak, už jsem trochu pozměnila blog, snad se bude líbit ;) jdu na to jinak ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama