adminka blogu neanorektičkuje ani nehubne...cvičí protože je to je její vášeň, stejně jako dobré jídlo :) současná váha je 50 kg při 164 cm, tak mi polibte prdel!

SuperSize vs SuperSkinny - serial from UK

16. července 2012 v 15:17 |  Video skříňka
SuperSize vs SuperSkinny

Britský seriál o lidech mající problémy s nadváhou a podváhou. V každém díle se setká někdo podvyživéný s někým obézním a společně jeden týden žijí na klinice. Po dobu svého pobytu připravují snídaně, obědy a večeře dle svého gusta, jenže si u stolu vymění se svým spolubydlícím. Na začátku svého týdne se setkají s doktorem, který si s nimi promluví, vyspovídá a pak je zváží. Po tomto úvodu se Supersize poprvé setká se SuperSkinny a přesunou se do místnosti, kde jim do velké průhledné trubuice, začne padat jejich týdení příjem. Tedy alespoň jsem to pochopila, že je to týdenní příjem. Jestli to není náhodou denní, ale to by pak byla blbost, aby toho ti bucláci sežrali za den tolik. Občas se v mezistřihu objeví nějaká ta skupina obézních, nebo anorektiček a prostě je to tam pro oživení. Kdybych to měla porovnat s českým Jste to, co jíte, tak bych asi dala přednost SS vs SS. No a nakonec, skončí jejich týden. Doktor jim ukáže, co by se stalo kdyby pokračovali v tom, co dělají....žerou nebo nežerou a za měsíc si je pozve znova a většinou se daj ty lidi dokupy.

Na YouTube najdete všechny díly ze 7 serií. tady je jeden z nich:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 F. F. | Web | 16. července 2012 v 18:19 | Reagovat

Já na rýži nedám dopustit a indická je prostě sen, v týdnu si tam prostě zajdu, je to zdravé :DD A ano, dokud se svět ještě točí ;) Jinak na SS vs SS koukám dlouho :))

2 Amélie Amélie | Web | 18. července 2012 v 9:28 | Reagovat

je to zajímavý pořad, škoda jen, že neumím tak dobře anglicky, takže rozumím jenom 1/4 věcí co říkají :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama